602 144 932 Josefodolská 39, Mladá Boleslav Otevřeno Po - Pá 8:00-12:00 12:30-15:30

O nás

 Jsme česká rodinná firma působící v oblasti výroby a opravy autosedaček, originálních potahů, renovací veteránů, kožených volantů, bočních výplní a přešití garnitur všech typů vozů.

Firmu založil můj táta Stanislav Šindelář v roce 1994. Začínal šitím koženkových stropů na Škoda Š120, Favorit a Forman. Postupně se k tomu přidaly i potahy na sedačky. Od běžných vozů tehdejší doby to nebylo daleko k veteránům typu Mercedes, Triumf, Alfa Romeo atd.

V roce 1997 zaťukali na dveře firmy lidé z vývoje Škody Auto s první zakázkou a sice zadní kapsou na sedačkách Octavie první generace. Od té doby se na různých vývojových projektech sedaček, volantů, výplní dveří… zkrátka všeho čalouněného v interiéru podílíme dodnes.

V roce 2015 došlo k dalšímu milníku, a sice k výměně generací ukončené o čtyři roky později změnou názvu a odchodem mých rodičů do zaslouženého důchodu.

Táta mě mnohému naučil a já chci nejen pokračovat v tom co začal, ale i dále rozšiřovat a zdokonalovat naše služby. Jsme malá firma, která už nečalouní jen interiéry vozů, ale i lodí a letadel. Zakládáme si na kvalitě, individuálním přístupu k zakázkám a spokojenosti zákazníků.

To, jak se nám to daří se můžete přesvědčit sami…

Ondřej Šindelář

Majitel (příslušník druhé generace)